MÖBLER / Trädgård / Blomlådor 9636542
nr 963 6542
Blomlådor
Ett par, Koppar, Tidigt 1900-tal, längd: 41 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 25 maj 2015
kl 19:43:20
300 kr
350 kr